برای انتخاب راهبند شما باید اول به متراژ عرض مسدودی توجه کنید،برای متراژ های 2 تا 6 متر میتوانید از راهبند های الکترو مکانیکی که از موتور و گیربکس تشکیل شده است استفاده کنید اما برای معبر هایی که عرض آن از 6 تا 9 متر است باید از راهبند های هیدرولیکی استفاده کرد زیرا طول بازو به علت وجود موتور و پمپ روغن و کارکرد دستگاه (با استفاده از فشار روغن به وسیله پمپ روغن) از 6 متر تا 9 متر قابل تغییر است.

برای عرض هایی بالا تر از 9 متر شما مجاز به استفاده از راهبند های بازویی نیستید در نتیجه بهتر است از راهبند های زنجیری اتوماتیک که از دو ستون مجزا که به وسیله زنجیر به هم متصل شده اند، استفاده کنید.

راهبند های زنجیری معبر هایی از 9 تا 20 متر را میتواند مسدود نماید.

نکته ی دومی که هنگام انتخاب راهبند باید به آن توجه کنید تعداد تردد در شبانه روز است . راهبند های الکترو مکانیکی به دلیل کارکرد خود(با استفاده از موتور و گیربکس) دارای استهلاک میباشد بنابراین تعداد ترددش محدود است( از 250 تا 1200 بار در شبانه روز در مدل های مختلف).

اما راهبند های هیدرولیکی به دلیل استفاده از پمپ روغن و کارکرد توسط روغن بدون استهلاک است و اصطلاحا تردد نا محدود خوانده میشوند.

باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای مسیر هایی که شما نیاز دارید سرعت بالا و پایین رفتن بازوی راهبند را تنظیم کنید ،راهبند های هیدرولیکی این امکان را به شما میدهد در نتیجه برای مکان های پر تردد و مکان هایی که شما نیاز دارید سرعت کار را بالا ببرید بهتر است از راهبند های هیدرولیکی استفاده نمایید.

در آخر میتوان گفت مقدار هزینه ای که شما در نظر دارید برای راهبندتان هم میتواند در انتخاب شما برای راهبند تاثیر گذار باشد.

راهبند های الکترو مکانیکی با قیمت های مناسب تر و به مراتب راهبند های هیدرولیکی میتواند گران تر باشد.

شرکت هوشمند سازان سپاهان مفتخر است انواع راهبند را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت آماده عرضه برای شما مشتریان عزیز کند.

ما شمارا برای پیدا کردن راهبند مناسب یاری میکنیم

مدیریت فروش:

09130520455

www.hhssco.com

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سوشال پنل ایران ,وبلاگ نشود سایت علمی انرژی تاریک محیط زیست من❤تو❤تاریکی... سفر زندگی من Carol Jennifer دانلود نرم افزار بیمه من